A+ R A-

 

Closed Circuit Television (CCTV)

V tomto oboru Vám nabízíme širokou paletu produktů renomovaných výrobců v oblasti kamerových systémů, jejichž produkty zaručují výbornou kvalitu obrazu i záznamu, tak i méně známých levnějších dodavatelů, pro případ, že by hlavním požadavkem systémů byla nízká cena při zachování kvality použitelné pro daný účel.

Nabízíme průmyslové kamery CCTV, bezpečnostní kamery, venkovní zabezpečovací kamery, bezdrátové kamery, WiFi kamery, webové IP kamery, skryté a maskované kamery, sledovací a hlídací kamery, noční infra kamery, minikamery, atrapy kamer, digitální videorekordéry DVR a NVR.Kamerové systémy rovněž instalujeme (viz.: MONTÁŽNÍ PRÁCE  v této sekci) a rádi Vám poradíme s výběrem.

Dodáváme produkty především těchto výrobců:

 

ACTi, Arecont, AVerMedia, AVTech, Axis, CNB, Computar, Mintron, Misumi, Mitsubishi, Mobotix, NUUO, Samsung, Seenergy, SONY, Vivotek, VTQ, Yoko

 

Po obhlídce objektu, který bude potřeba zabezpečit, rovněž zpracujeme zdarma návrh kamerového systému a cenovou kalkulaci. Dojezd namísto obhlídky je v okruhu 10ti km také zdarma.

Ostraha objektů

Elektronická zabezpečovací signalizace

Elektrická požární signalizace

Cloced-Circuit Television (CCTV)