A+ R A-

O nás

Nejdříve bychom Vám chtěli představit firmu, kterou zastupujeme. Tato firma nese název UNI-TECHNIK DE, jedná se o firmu se zázemím v Německu, která se již několik let zabývá vývojem a výrobou stabilizátorů sítě s aktivní modulací průběhu sinusové křivky napětí pro výbojkové typy osvětlení. Mezi jejich předností se řadí především úspora elektrické energie a potlačení všech nežádoucích vlivů snižující životnost svítidel, kterou zákazník pocítí ve snížení přímých nákladů na elektrickou energii vynaloženou na osvětlení.

Úsporu, kterou garantujeme a je na ni počítána i nejdelší doba amortizace, kterou by zákazník neměl nikdy překročit, pokud nesníží uvedenou průměrnou dobu provozu osvětlení, je 21%. Amortizace zařízení vychází, dle tarifů a doby svícení kolem 24 – 36 měsíců.

Od roku 2006 pověřila firma UNI-TECHNIK DE, firmu Discret s.r.o. zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku.
Firma Discret s.r.o., nabízí výše uvedené stabilizátory a úsporné žárovky, které spoří až 40% vynaložení el. energie a mohou být rovněž použity v kombinaci se s výše uvedenými stabilizátory el. energie, čímž se dosažená úspora el. energie může zvýšit až 60%.
V této kombinaci se zkracuje doba návratnosti vynaložené investice!
Dále firma Discret s.r.o., nabízí nová svítidla s technologií led, které jsou stálé více populárnější neboť jejich životnost je 10x větších než u ostatních žárovek a zároveň Vám uspoří mnoho el. energie.

*Amortizace: snížení hodnoty zařízení opotřebením